نسخه 2 نرم افزار بازدید کننده خودکار وب سایت

نظرات 2

نرم افزار را فعال کنید و سپس به دیگر کارهای خود در اینترنت بپردازید. نرم افزار خود همه کارها را انجام می دهد.
این نرم افزار جهت بالا بردن بازدید وبسایت و وبلاگ شما بسیار مناسب است.
این نرم افزار به صورت خودکار از وبسایت یا وبلاگ شما بازدید کرده و آمار وبسایت شما را بسیار بالا تر از حد انتظار شما بالا می برد.
البته این نرم افزار آمارهایی که بر حسب آی پی بازدید کننده است را به صورت قابل ملاحظه بالا نمی برد. اما توانایی بالا بردن آمارهایی را که بر حسب دیده شدن صفحات است، بسیار بالاتر از حد انتظار شما را دارد. این نرم افزار حتی اگر به صورت درست استفاده شود توانایی بالا بردن رنک گوگل سایت شما را نیز دارد و این کار را به خوبی انجام می دهد.
توضیح چگونگی افزایش رنک وبسایت در راهنمای نرم افزار قرار داده شده است.

دوستان عزیز توجه داشته باشند، آمار بعضی سایت ها و وبلاگ ها دیر به دیر بروز میشه مثل میهن بلاگ. بنابراین وبلاگ و وب سایت بلافاصله آمار رو نشون نمیده. پس وقتی نرم افزار رو فعال کردید یک ربع- بیست دقیقه بعد آمار وبلاگ یا سایتتون رو نگاه کنید.

منبع:mrbsoftware.mihanblog.comبرچست ها :
تعداد بازدید : 355
     
print

نرم افزار ایرانی کنترل تناسب اندام و وزن TA

نظرات 2

وسیله این نرم افزار شما قادر خواهید بود تناسب اندام و وزن خود را کنترل کنید. این نرم افزار یک دید همه جانبه از وضعیت موجود شما در اختیارتان قرار می دهد تا بوسیله ی آن بتوانید به برنامه ای مناسب جهت کاهش وزن، افزایش وزن یا باقی ماندن در وضعیت موجود برسید.
به کارگیری این نرم افزار همراه با مشاوره ی پزشکی می تواند برنامه ی غذایی و ورزشی دقیقی، متناسب با سن و ویژگی های جسمی شما در اختیارتان قرار دهد.
همچنین این نرم افزار با جمع آوری اطلاعات وزنی و جسمی شما بصورت روزانه و پردازش این اطلاعات و ارائه آن ها به صورت مرتب و نموداری جهت حرکت شما را به سمت بهتر شدن یا دور شدن از هدف به درستی و دقت کامل نشان خواهد داد.
این نرم افزار در پنج بخش طراحی شده که شامل قسمت پروفایل که جهت نگهداری اطلاعاتی مانند سن، قد، وزن و... به کار می رود و با استفاده از این اطلاعات شاخص توده بدنی شما یا همان BMI را در اختیارتان قرار می دهد.
قسمت دوم بخش وزن نگار است که با ذخیره اطلاعات وزن شما در تاریخ های مختلف، بوسیله نموداری دقیق افزایش یا کاهش وزن یا بدون تغییر ماندن وزن شما را با دقت صدم گرم نشان می دهد.
قسمت سوم بخش فعالیت هاست که شما می توانید با انتخاب فعالیت هایی که بطور روزانه انجام می دهید کالری سوزانده شده ی خود را محاسبه و سپس آن را ذخیره کنید.
بخش چهارم بخش محاسبه کالری غذا هاست که با انتخاب غذاهایی که بطور روزانه مصرف می کنید، کالری محاسبه شده و ذخیره می گردد.
بخش آخر بخش مقایسه کالری سوزانده شده در اثر فعالیت ها و کالری مصرفی است که به شما نشان می دهد در یک تاریخ خاص میزان کالری مصرفی بیشتر بوده یا میزان کالری سوزانده شده که می تواند کمک بزرگی در راستای رسیدن به وزن ایده آل شما باشد.
این نرم افزار جهت علمی و دقیق تر شدن نوع ورزش و رژیم غذایی برای افرادی که می خواهند به وزن ایده ال خود برسند یا برای افرادی که می خواهند وزن نوزاد خود را کنترل کنند توصیه می شود.

«قبل از نصب برنامه حتما سیستم خود را فارسی کنید. نحوه فارسی کردن سیستم در فایل آموزشی نرم افزار قفل کننده فایل و فولدر موجود می باشد.»

منبع:mrbsoftware.mihanblog.com


برچست ها :
تعداد بازدید : 351
     
print

نرم افزار کم حجم بهینه سازی سرعت اینترنت استفاده 100% از پهنای باند

نظرات 0

 نرم افزار ایرانی MRB Internet Speed up.
این نرم افزار با در نظر گرفتن مشکلات سرعت اینترنت ایران  طراحی شده و به همین جهت بسیار مناسب کاربران ایرانی است.
یکی از مهمترین مشکلاتی که کاربران اینترنت ایران با آن روبه رو هستند مشکل عدم استفاده ی 100 در صد از پهنای باندی است که در اختیار آن ها قرار می گیرد. کاربران ایرانی در شرایط عالی قادر به استفاده از 50 الی 60 درصد پهنای باند خود هستند و این کاربران را دچار مشکل می کند. همچنین اینترنت مدام به صورت غیر فعال در آمده ( با این که به اینترنت متصل هستید اما دریافت و ارسال داده انجام نمی شود) و به بار مشکلات کاربران می افزاید.

نرم افزار ایرانی MRB Internet Speed up با در نظر گرفتن تمام این مسائل، با بهینه کردن سیستم شما و اینترنتتان اقدام به رفع این مشکلات می کند. بوسیله این نرم افزار شما قادر خواهید بود از 100 درصد پهنای باند اینترنت خود استفاده کنید. همچنین هنگام گشت و گذار در اینترنت اتصال شما به ندرت به صورت غیر فعال در خواهد آمد. این نرم افزار جهت استفاده در اتصال های Dialup Modem ، GSM، ADSL، اینترنت کابلی و باند وسیع، بخصوص دو مورد اول یعنی Dialup و GSM (اینترنت سیم کارت) بسیار مناسب است. بعد از امتحان این نرم افزار تفاوت را احساس کنید.

منبع:mrbsoftware.mihanblog.com

برای دانلود کلیک کنید


برچست ها :
تعداد بازدید : 218
     
print