وسیله این نرم افزار شما قادر خواهید بود تناسب اندام و وزن خود را کنترل کنید. این نرم افزار یک دید همه جانبه از وضعیت موجود شما در اختیارتان قرار می دهد تا بوسیله ی آن بتوانید به برنامه ای مناسب جهت کاهش وزن، افزایش وزن یا باقی ماندن در وضعیت موجود برسید.
به کارگیری این نرم افزار همراه با مشاوره ی پزشکی می تواند برنامه ی غذایی و ورزشی دقیقی، متناسب با سن و ویژگی های جسمی شما در اختیارتان قرار دهد.
همچنین این نرم افزار با جمع آوری اطلاعات وزنی و جسمی شما بصورت روزانه و پردازش این اطلاعات و ارائه آن ها به صورت مرتب و نموداری جهت حرکت شما را به سمت بهتر شدن یا دور شدن از هدف به درستی و دقت کامل نشان خواهد داد.
این نرم افزار در پنج بخش طراحی شده که شامل قسمت پروفایل که جهت نگهداری اطلاعاتی مانند سن، قد، وزن و... به کار می رود و با استفاده از این اطلاعات شاخص توده بدنی شما یا همان BMI را در اختیارتان قرار می دهد.
قسمت دوم بخش وزن نگار است که با ذخیره اطلاعات وزن شما در تاریخ های مختلف، بوسیله نموداری دقیق افزایش یا کاهش وزن یا بدون تغییر ماندن وزن شما را با دقت صدم گرم نشان می دهد.
قسمت سوم بخش فعالیت هاست که شما می توانید با انتخاب فعالیت هایی که بطور روزانه انجام می دهید کالری سوزانده شده ی خود را محاسبه و سپس آن را ذخیره کنید.
بخش چهارم بخش محاسبه کالری غذا هاست که با انتخاب غذاهایی که بطور روزانه مصرف می کنید، کالری محاسبه شده و ذخیره می گردد.
بخش آخر بخش مقایسه کالری سوزانده شده در اثر فعالیت ها و کالری مصرفی است که به شما نشان می دهد در یک تاریخ خاص میزان کالری مصرفی بیشتر بوده یا میزان کالری سوزانده شده که می تواند کمک بزرگی در راستای رسیدن به وزن ایده آل شما باشد.
این نرم افزار جهت علمی و دقیق تر شدن نوع ورزش و رژیم غذایی برای افرادی که می خواهند به وزن ایده ال خود برسند یا برای افرادی که می خواهند وزن نوزاد خود را کنترل کنند توصیه می شود.

«قبل از نصب برنامه حتما سیستم خود را فارسی کنید. نحوه فارسی کردن سیستم در فایل آموزشی نرم افزار قفل کننده فایل و فولدر موجود می باشد.»

منبع:mrbsoftware.mihanblog.com


برچست ها :